اتاق های فرار پَنیک


ما مایل به معرفی اتاق فرارهای واقعی هستیم و تمایل داریم اتاق های فرار بخشی از تجربه زندگی باشد و بیش از پیش از آن لذت ببرید،اتاق فرار Paniq در سال 1397 در شیراز افتتاح شده و تنها شعبه در ایران می باشد .
اتاق فرار یا همان Escape Room (اسکیپ روم) بازی بسیار هیجان انگیزی برگرفته از بازی های کامپیوتری است٬ این بار بازی های رایانه ای هستند که در دنیای بیرون نمود پیدا می کنند و ما وارد این بازی ها می شویم. در فضایی مختص به آنها قرار می گیریم و با حل معماها و رویارویی با اتفاقاتی که در اون فضا میوفته٬ شما به عمق یه ماجرای واقعی فرو خواهید رفت. اتاق فرار یک بازی گروهی است و نیاز به Team Working برای حل به موقع و مناسب معماها داره.
اتاق ها هر کدام دارای سناریوی متفاوت به همراه دکوری متفاوت هستند تا تنوع وسیعی برای لذت بردن برای شما رو مهیا کنند پس تمام تلاشتون رو بکنید و از معما خارج بشید .
پنیک روم در حال حاضر 8 اتاق در ایران دارد و هدف از مسیر های گوناگون ،موضوعی و چالش برانگیز ما این است که جالب ترین ماموریت های پر ماجرا را برای همه سنین و گروه ها ارائه کنیم ،تایمر معکوس که همیشه قابل مشاهده است به شما نشان میدهد که چقدر از منحصر به فردترین تجربه شما گذشته است ولی نگران معماهای غیر منتظره و کدهای پیش رو نباشید شما در مسیری درست قرار دارید و هنگامی که آخرین کلید را پیدا می کنید و در را باز میکنید شما فرار کرده اید و شما آزاد هستید .
یکی از مزایای مجموعه های بازی اتاق فرار این است که شما می توانید در کنار جمعی از دوستانتان تجربه ای بی نظیر از لذت و هیجان را تواما بدست بیاورید و علاوه بر این شما توانایی ها و مهارت های غیرقابل انتظاری در شما به وجود می آید. فقط به خاطر داشته باشید که انتخاب رهبر تیم بسیار مهم بوده و باید رهبری را انتخاب کنید که مؤثر بوده و توانایی رهبری گروه را داشته باشد، زیرا که سرنوشت جریان زمانی در این بازی به او بستگی خواهد داشت.
اگر به دنبال یک تجربه غیر قابل وصف 60 دقیقه ای هستید و مایل به چالش کشیدن خود هستید دریغ نکنید و همین الان رزرو کنید و اگر سوالی دارید با ما از طریق تلفن تماس بگیرید اپراتور های ما پاسخگوی شما هستند .

پنیک روم شیراز


Museum Heist

Black and White

PANIQ Lab

Station of murder

Escape from torture

Defusing the bomb

اتاق های فرار پَنیک


Station of murder
شما تنها مظنونین قتل آقای Smithهستید به همین دلیل در یک ایستگاه در جوار قطار سریع السیر حبس شده اید قاضی پرونده میداند قاتل میان شما است و تنها خود شما میتوانید آن شخص را شناسایی کنید. ما پیشنهاد میکنیم برای حل این پرونده تمامی حواس خود را به کار بگیرید تا از این اتهام مبرا شوید.


PANIQ Lab
موجودات در اثر یک آزمایش بیوشیمی جهش یافته یا به نوعی تبدیل به زامبی شده اند نسل شما در کوهستان زندگی میکرده به همین سبب آلوده نشده اید و میدانید تنها با ورود به مکانی که تمامی این اتفاقات از آنجا شروع شده میتوانید نجات دهنده را به دست بیاورید ویا تولید کنید . ولی چالش اصلی شما این است که بخاطر این اتفاقات تمامی برق شهر قطع شده چون بدن آن موجودات به نور واکنش شدیدی نشان میدهد و یا به نوعی تجزیه میشوند. دوستان شما تنها برای یک ساعت میتوانند نیروگاه برق را روشن نگه دارند. از این فرصت استفاده کرده و بشریت را نجات دهید.


Museum Heist
الماس ریجنت توسط افرادی ناشناس از موزه لوور فرانسه به سرقت رفته، مسئولین موزه تصمیم دارند بدون حاشیه و مستند سازی الماس را به مکان اصلی خودش انتقال بدهند. شما مسئولیت این عملیات را به عهده گرفته اید و مکان اختفای آن را میدانید ، تنها زمان کمی در اختیار دارید تا در نبود سارقین ماموریت خود را به انجام برسانید.


Lost
هواپیمای شما در اثر یک حادثه انسانی درون یک جزیره ناشناخته سقوط کرده شما از سایر مسافران جدا مانده اید تنها راه شما جستجوی جزیره برای راه فرار است. در همین حین با یک ساختمان قدیمی مواجه میشوید و پس از ورود به آنجا متوجه میشوید دلیل اصلی سقوط هواپیما چه بوده و اینکه راه نجات تنها از طریق همین ساختمان میسر است. ممکن است در ادامه با سایر بازماندگان ملاقات داشته باشید.


Fear of the dark
در سال 1684 تعدادی از دخترانی که در این ناحیه زندگی میکردند توسط ارواح شیطانی اغوا میشدند و برای ملاقات با راهبان رهسپار صومعه میشدند آنها راهبان را تسخیر کرده و به شیاطین تبدیل میکردند تا اینکه اختیار صومعه لوچیو ایتالیا کاملا به دست شیطان پرستان و اقوام پلید ماورایی افتاده ، آنها آنقدر در آن مکان کودکان و افراد بی گناه را قربانی کردند تا اینکه این خبر به مسئولین شهر رم رسید و شما برای نجات آن منطقه از دست این نیروهای شیطانی به عنوان تعدادی راهب وارد معبد شده اید.


Escape from torture
شکنجه و تکه تکه کردن افراد تا سرانجام به مرگ رساندن قسمتی از نشانه های بی شماری است از بیماری روانی شخصی که شما را در اینجا به دام انداخته ولی حق انتخاب دارید بمانید و به ترسناک ترین حالت ممکن شکنجه شوید و یا اینکه راه کاری برای فرار از این قتلگاه پیدا کنید.


Defusing the bomb
تا فتح کامل اروپا توسط ارتش هیتلر فاصله ای نمانده بود و برگ برنده آنها پیام های نامفهومی بود که بین افسران رده بالای ارتش دست به دست میشد در این حین از سوی دیگر متفقین موفق به ساخت دستگاهی برای رمزگشایی پیام ها توسط آلن تورینگ شدند این موضوع همه چیز را تغییر داد و آلمان ها به ناچار دستور به انهدام دستگاه دادند. دفتر کار آلن بمبگذاری شده، تنها راه نجات جان میلیون ها نفر خنثی سازی بمب و رمزگشایی دستگاه است.


Black and White
شما به صورت کاملا تصادفی اشتباها به جای بیماران متواری شده از یک تیمارستان تخصصی توسط مامورین حفاظتی به دام افتاده اید پزشکان پس از شنیدن اظهارات شما تصمیم به تست روانپزشکی در بخش سیاه و سفید بر روی افکار روزمره تان گرفته اند ممکن است در اینجا با مسائل به ظاهر موجه ولی غیر واقعی روبرو شوید و یا عکس این موضوع اتفاق بیوفتد در نظر داشته باشید تمامی آینده اجتماعی تان به این تست بستگی دارد بنابراین با دقت فراوان موضوع را دنبال کنید.