4 روز
03 ساعت
56 دقیقه
31 ثانیه

پیشنهادهای ویژه روز زن

روز مادر ( روز زن ) بر تمامی بانوان عزیز مبارک باد

مادر! درستایش دنیای پرمهرت ، ترانه ای از اخلاص خواهم سرود و گلدسته ای از مهر بر گردنت خواهم آویخت.شکوه عشق را در زمزمه های مادرانه ات می یابم وانگیزه خلقت را از قلب پرمهرت می خوانم.مادر، بوسه بر دستان خسته تو جانم را زنده می کند و دیدار تو عشق را در دلم به ارمغان می آورد.ایمانم از دعای توست وخدایم را از زبان تو شناخته ام ، عبادت را تو به من آموخته ای.

قداست زنان در همه جهان مورد ارزش و احترام است و عامل مشترک این ارزش گذاری در فرهنگهای مختلف در واقع به علت قدرت باروری ، تربیت فرزند ، گذشت و فداکاری است که بانوان برای پرورش انسانی متفاوت از خود نشان میدهند. و در این رهگذر مادران و زنانی در تاریخ به سمبل ایمان ، فداکاری و مهربانی در تمامی فرهنگها تبدیل شده اند.

در اکثر کشورهای جهان روز زن ، در تاریخ ۸ مارس هر سال تجلیل می شود ، ولی در ایران به جهت ارزشمندی بانوان در فرهنگ اصیل ایران و فرهنگ اسلامی در تاریخهای متفاوتی جشن گرفته می شود ، تا با شادی در این روز قدردان مهر مادران باشیم.

از این رو سایت تخفیف بازان برای شما دوستان محصولاتی را که با این روز خاص مناسبت دارد با بهترین قیمت و تنوع در نظر گرفته، تا شما عزیزان به راحتی بتوانید اقلام مورد نظرتان را انتخاب و خریداری نمایید.

می خوای همیشه از تخفیف استفاده کنی ؟
با ثبت نام در سایت می توانید از تخفیف تمامی محصولات و خدمات سایت تا 90 درصد استفاده کنید