سه شنبه تا سه شنبه هر هفته با تخفیف های زیاد تا 95% از همه خدمات شامل رستوران و فست فود، پزشکی و سلامت، ورزشی و تفریحی، فرهنگی و هنری، آموزشی، گردشگری و آرایشی و بهداشتی

60%

بازی های جذاب و هیجان انگیز در Lux club

۱,۸۰۰ تومان

۶,۰۰۰ تومان

68%

ادکلن مردانه سزار Czar برند امپر پرایو Emper Prive

۱۴۰,۰۰۰ تومان

۴۵,۰۰۰ تومان

64%

کیف مسافرتی شامل کرم لاوانت، مرطوب کننده، لایه بردار، تونر و آبرسان اوریاژ

۱۸۰,۰۰۰ تومان

۶۵,۰۰۰ تومان

حتما شما که وارد این صفحه شدی میخواهی بدانی چه پیشنهادی برای سه شنبه تا سه شنبه هر هفته داریم.

و یا شاید بخواهی بدانی چرا اینقدر تخفیف برای یک هفته در نظر میگیریم.

آیا این تخفیف های زیاد واقعیست؟

شرایط استفاده از این تخفیف های فوق العاده چیست؟

این تخفیف ها برای همه قابل استفاده است یا محدودیت دارد؟

و یا سوال های دیگه ای که ممکنه برای شما پیش بیاد...

توضیحات زیر را با دقت بخوان تا هر چه که لازم است را در مورد سه شنبه تا سه شنبه بدانی...

تخفیف بازان یک سایت اینترنتی است که زمینه فعالیت آن ارائه تخفیف خدمات و کالا به همه کسانی است که میخواهند در هزینه های روزانه خود صرفه جویی کرده و بیشتر پول پس انداز کنند.

عمده خدماتی که از مراکز مختلف با تخفیف روی سایت ارائه میشود مختص شهروندان محترم شیراز است چرا که بیشتر مراکز طرف قرارداد ما در شیراز قرار دارند اما عزیزانی که به شیراز سفر میکنند هم میتوانند از تخفیف ها استفاده کنند.

اما سه شنبه تا سه شنبه...

سه شنبه تا سه شنبه هر هفته مختص ارائه تخفیف غیر معمول برای شماست که تخفیف بیشتر از حد معمول میخواهید!

کارشناسان تخفیف بازان با توجه به نیاز مشتریان و محدودیت های موجود برای ارائه تخفیف فوق العاده و غیر معمول با مراکز طرف قرارداد مذاکره میکنند و بعد از توافق پیشنهاد های فوق العاده برای شما آماده شده و از سه شنبه هر هفته به مدت یک هفته ارائه میشود.

ارائه تخفیف های زیاد با مدت مشخص از راهکارهای تبلیغاتی است که نیاز به توضیح بیشتر در اینجا ندارد اما بدانی؛ واقعی بودن تخفیف ها و خدمات ارائه شده مهمترین اولویت ماست و همیشه فرایند ارائه تخفیف و استفاده از آن را کنترل میکنیم .


برای استفاده از تخفیف های سه شنبه تا سه شنبه مثل سایر تخفیف ها به شرایط استفاده از تخفیف که برای تمامی خدمات ذکر شده توجه کنید (ویژگیها و شرایط استفاده داخل هر آگهی تخفیف نوشته شده ).

اگر تخفیف ارائه شده محدودیتی داشته باشد در توضیحات شرایط استفاده ذکر شده است پس حتما به شرایط استفاده از تخفیف ها توجه کنید.

در صورتی که سوالی، انتقادی، پیشنهادی و یا حتی شکایتی داشتید با ما تماس بگیرید...

حال که از سه شنبه تا سه شنبه و شرایط استفاده از آن مطلع شدی میتوانی از پیشنهاد فوق العاده این هفته که پایین همه پاراگراف قرار داده شده استفاده کنی...